HAKKIMIZDA

Gökçek Yapı Hizmetleri 30 yıllık tecrübesi ile Mersin'de Gayrimenküllerinize değer katmaya devam ediyor.

GÖKÇEK YAPI

1987 yılında, komple inşaat yapımı olmak üzere;

 

Faaliyetlerini sürdürmek için kurulan, müşterilerine kaliteli ve yenilikçi çözümler sunan GÖKÇEK Yapı sektöre getirdiği güçlü altyapısıyla birlikte sizlere verdiği güvenle ilerliyor.

30 yılı aşkın inşaat tecrübesiyle 2018 yılında "ısı yalıtım" sektörünün lider bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı ve sıkıldığı, çağımızın rekabet ortamında modern seçimleri ve yenilikçi çözümleriyle GÖKÇEK Yapı iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

Asıl uzmanlığı komple inşaat yapımı olan firmamızın dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı modern ve kaliteli dokunuşlarla alanımızda, siz müşterilerimizin bizlere verdiği güvenle yeni bir çığır açmayı hizmet bilincimizde en temel kural olarak görmekteyiz.

Yaşattığımız kaliteli değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle çalışmaktayız.

Isı yalıtım alanında yaptığımız birincil görev olarak, müşterilerimizin zorlu hava koşulları ve hayat şartlarında çok önemli olan evlerini GÖKÇEK Yapı güvencesiyle öncekinden daha güvenilir daha kaliteli ve daha korunaklı, sizlere özel çözümlerimizle daha iyi bir hizmet sunmaktayız.

Sektöre getirdiği kurumsal tutumlu ve yenilikçi çözümlerle anlaştığımız müşterilerimiz ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa bir sürede ısı yalıtım sektöründe lider bir firma haline gelmeyi hedeflemektedir.

Konumumuzu koruyabilmenin yolunu; alanlarımızda kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilikçi adımlarda ilerlemek olarak görüyoruz.

GÖKÇEK Yapı olarak yaşadığımız bu dönüşümdeki en büyük katkının siz müşterilerimiz ile bu sürecimizi paylaşmaktan onur duyarız…

Image
Government Contraction
Image
Home Renovation
Image
Residential Construction
Image
Wooden Floor
Image
Repairing of Houses
Image
Building Renovaion
Image
Hightech Construction
Image
Hardwood Flooring
Image
Commercial Construction
Image
Repairing Of Roof
Image
Home Renovation
Image
Office Renovation
"Ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız ve uygulamalarınız için yerinde teklifler alabilirsiniz."
Teklif İste