Ödeme Toplama Hizmeti

Her zaman mutlu müşteri politikasını benimseyen, müşteri istek ve beklentilerini birinci öncelik olarak kabul eden GÖKÇEK Yapı; diğer her konuda olduğu gibi ödeme toplama ve tahsilat konularında da yanınızda. Tarihlerini ve metodlarını sizin belirlediğiniz ödemeleriniz, adreslerinizden ekiplerimiz tarafından titizlikle tahsil etmektedir.

Bu işlemin sağlıklı bir biçimde yürütülebilmesi için, Konut yönetimi tarafından GÖKÇEK Yapı' nın tayin ettiği görevlilere yetki verdiğini karar defterinde belirtmelidir. Bu doğrultuda konut yönetiminin alınan karar yazısını, daire sakinlerinin isim listesini ve iletişim bilgilerini finans sorumlularına teslim etmesi gerekmektedir.
Bu işlemin ardından GÖKÇEK Yapı finans yetkilileri ilk işlemlerin ardından tüm daire sakinleri ile iletişime geçerek ödeme tercihlerini öğrenecektir.

Finans sorumluları daire sakinleriyle belirlenen tarihlerde buluşacak ve ödemeler tahsil edilecektir.

Ödemelerin tahsil edilemediği daire sakinleri için konut yönetiminin GÖKÇEK Yapı şirket avukatlarına vekalet vermesi gerekmektedir.

GÖKÇEK Yapı' nın ayrıcalıklarla dolu hizmetlerinden faydalanmak veya ücretsiz keşif fırsatlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Image
Mantolama
Image
Taş Yünü Mantolama
Image
Siding Uygulaması
Image
Bina Bakım, Onarım ve Tadilat İşlemleri
Image
Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme Duvar Sistemleri
Image
Söve Uygulamaları
Image
Şap Beton Uygulamaları
Image
Çatı Su ve Isı Yalıtımı & Temel Su Yalıtımı
Image
Dış Cephe Uygulamaları
"Ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız ve uygulamalarınız için yerinde teklifler alabilirsiniz."
Teklif İste