Mantolama

Mantolama.

Son zamanlarda tasarruf ile ilgili birçok adım atılmakta ve her alanda çeşitli önlemler alınmaktadır. Bu önlemler arasında mantolama büyük önem taşımakta ve büyük rağbet görmektedir. Isı yalıtımında o . . .

Taş Yünü Mantolama

Taş Yünü Mantolama.

Isı yalıtımında son derece kullanışlı ve iklimsel özeliklere göre değişik seçenekler sunan Fuga yapıların dış cephe kaplamalarında kolay uygulanma ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.Dış cephe konusund . . .

Siding Uygulaması

Siding Uygulaması.

Siding uygulaması; yapısı bakımından hafif malzemeleri içerdiği için; hem nakliye, hem de uygulama işlemleri esnasında ciddi avantaj ve kolaylık sağlayan bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Kaba s . . .

Bina Bakım, Onarım ve Tadilat İşlemleri

Bina Bakım, Onarım ve Tadilat .

Bina tadilatları dış cephe boyası dış cephe mantolaması merdiven boyası tamir tadilat işleri sıva boya işleri izolasyon yalıtım işleri çatı aktarma çatı kaplama işleri Tüm tadilat ve dekorasyon işleri . . .

Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme Duvar Sistemleri

Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme .

Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme Duvar Sistemleriasma tavan

Söve Uygulamaları

Söve Uygulamaları.

Binalardaki en büyük ısı kayıpları genellikle kapılardan ve pencere kenarlarından olmaktadır. Bu alanların söve ile kaplanması büyük oranda ısı kaybını önlemektedir. Söve kullanımı genellikle ısı kayb . . .

Şap Beton Uygulamaları

Şap Beton Uygulamaları.

Apartmanlar Siteler Konutlar Alışveriş Merkezleri Gibi Konut ve Yaşam Alanlarında Profesyonel Bir Ekiple Uygulama YapılmaktadırŞap Uygulamsı Darbelere ve aşınmaya dayanıklı Şap Renkli, dekoratif, . . .

Çatı Su ve Isı Yalıtımı & Temel Su Yalıtımı

Çatı Su ve Isı Yalıtımı & Teme .

Yalıtım sadece dış cephe değildir. Bina çatılarında da büyük ısı kayıpları oluşmaktadır. Ayrıca hatalı bir uygulama sonucu su sorunlarıda yaşanmaktadır. Enerji kaybınızı en aza indirmek ve tasarruf et . . .

Dış Cephe Uygulamaları

Dış Cephe Uygulamaları.

Dış cephe izolasyon, mantolama, boya ve strafor uygulamalarını tecrübeli kadromuzla itina ile yapıyoruz.