Taş Yünü Mantolama

Isı yalıtımında son derece kullanışlı ve iklimsel özeliklere göre değişik seçenekler sunan Fuga yapıların dış cephe kaplamalarında kolay uygulanma ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Dış cephe konusunda estetikliği ve dayanıklılığı bir arada isteyen ve bu konuda son derece titiz davranan kişilerin yapılarını estetik görünüm katmakla kalmayıp rutubet soğuk ve sıcaktan korumak için uygulamayı tercih ettikleri çok fazla renk seçeneği sunan ısı yalıtım sistemlerinin başında gelmektedir. Yaygın kullanım alanına sahip ve şık görünümüyle yapıların dış cephesinde farklılık yaratmakla kalmayıp ısı yalıtımı konusunda da başarılı bir ısı yalıtım sistemidir.

Son derece kolay uygulanan ve pratik çözümler sunan fuga yapıların daha sağlam dayanıklı olmasını sağlamakla kalmayıp hem estetik görünüşe sahip olmalarını hem de ısı yalıtımının güçlü olmasını sağlar. Ayrı bir uygulama gerektirmeyen son derece kolay şekilde yapıya monte edilebilen fuga boyanabilir veya hazır sıva ile sıvanabilir.

Isı yalıtım levhaları ile birlikte uygulandığında son derece iyi sonuçlar alınan ve uzun süre şeklini koruyarak yapının dış etkenlerden korunması sağlayan fuga duvarda oluşabilecek sıva çatlaklarının da önüne geçmek için kolay bir çözüm yoludur. Yapıda oluklu ve estetik görünüş kazandıran ve farklı ihtiyaçlar uygun kullanım amacına sahip bu yapı materyali sayesinde hem yapını estetik görünüşe kavuşuyor hem de ısı yalıtımında pratik ve dayanıklı çözümler sunuyor.

Image
Mantolama
Image
Taş Yünü Mantolama
Image
Siding Uygulaması
Image
Bina Bakım, Onarım ve Tadilat İşlemleri
Image
Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme Duvar Sistemleri
Image
Söve Uygulamaları
Image
Şap Beton Uygulamaları
Image
Çatı Su ve Isı Yalıtımı & Temel Su Yalıtımı
Image
Dış Cephe Uygulamaları
"Ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız ve uygulamalarınız için yerinde teklifler alabilirsiniz."
Teklif İste