Siding Uygulaması

Siding uygulaması; yapısı bakımından hafif malzemeleri içerdiği için; hem nakliye, hem de uygulama işlemleri esnasında ciddi avantaj ve kolaylık sağlayan bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Kaba sıva, ince sıva ve boyanın gereklilik arz etmediği şekilde direkt olarak duvara uygulanabilen bu sistem; uygulandığı yapılara artı bir yük de oluşturmuyor.

Bağımsız ya da birbirine yakın binalardan çok katlı binalara kadar birçok alanda kısa süre uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bu uygulama; aksesuar çeşitliliği açısından da ciddi önem arz ederken, ortaya koyduğu çözüm yollarıyla da uygulama esnasında zaman kaybına yol açmıyor.

Siding uygulaması sayesinde dış cephe kaplama konusunda hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya kalmayacaksınız. Aksine ciddi oranda kolaylığı da gözlemleyeceksiniz. Yapılara 3 kat daha az yük bindirme özelliği gösteren bu uygulama; yapılara artı bir yük oluşturmuyor. Artı bir yük oluşturmaması sayesinde de çok katlı yapılarda sıklıkla tercih edilen bir sistem olarak dikkat çekiyor.

 Türkiye'de de bir süre önce geliştiren ve gerek bağımsız, gerekse de birbirine yakın çok katlı yapılarda kolaylıkla uygulanabilen bir sistem olan bu uygulama; paket sistemi de içeriyor. Plastik kutu profillerinin de yer aldığı paket sistemi içerisinde plastik kutu profilleri sayesinde metrekarede sadece yaklaşık 2,5 3 kilogram/metrekare yük taşınabiliyor.

5 yılda bir boya ve diğer harcama giderini de ortadan kaldırarak, tüketicilere ciddi kolaylıklar sağlayan bu uygulama; günümüzün en çok tercih edilmeye başlanılan dış cephe sistemi oluyor. Dış cephenin görünümünü de etkileyen bu uygulama; ısınma ya da soğutma giderlerinde de tasarrufa yardım ediyor.
Image
Mantolama
Image
Taş Yünü Mantolama
Image
Siding Uygulaması
Image
Bina Bakım, Onarım ve Tadilat İşlemleri
Image
Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme Duvar Sistemleri
Image
Söve Uygulamaları
Image
Şap Beton Uygulamaları
Image
Çatı Su ve Isı Yalıtımı & Temel Su Yalıtımı
Image
Dış Cephe Uygulamaları
"Ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız ve uygulamalarınız için yerinde teklifler alabilirsiniz."
Teklif İste