Mantolama

Son zamanlarda tasarruf ile ilgili birçok adım atılmakta ve her alanda çeşitli önlemler alınmaktadır. Bu önlemler arasında mantolama büyük önem taşımakta ve büyük rağbet görmektedir. Isı yalıtımında oldukça başarılı olan bu sistem sayesinde hem evinizin ömrü hem de ev ısı giderlerinin düşmesini sağlar.

Mantolama işlemi binanın kat kat yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıyla yapılır. Bu alanda çeşitli sektörler türemiş ve birçok iş fırsatı gelişmiştir. Bu kaplamanın sağladı en büyük avantajlardan en önemlileri rutubet sorununu ortadan kaldırması, ısı yalıtımında büyük kar elde edilmesini sağlar.

Ayrıca su yalıtımı vazifesi de görür. Düşük fatura maliyetleri ile masrafını kısa sürede kapatır. Çeşitli Mantolama Renkleri ile de yapıya yenilik, görsellik, şıklık ve bakım kazandırır.

Mantolama sisteminde tercih edilebilecek renkler muhakkak silikon içerikli suya dayanıklı ve de nefes alabilen yapıda boyalar tercih edilmelidir. Her bireyin ortak görüşü ile birbirinden farklı renk seçeneklerinden birisi tercih edilebilir. Mantolama Renkleri genellikle pastel tonlarında hafif mat tarzı renklerden oluşmaktadır.

Kahve tonlarından çeşitli renkler özellikle rağbet görenler listesinde yer almaktadır. Yeşilin açık tonları ve mavinin farklı renk tonları da bu listeler arasındadır. Hardal rengi ve pembenin birbirinden özel tonları da görsel olarak müşterileri tatmin etmektedir. Yapının özelliğine ve mekânına göre farklı renk tonlarından size en uygun renk yelpazesinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Image
Mantolama
Image
Taş Yünü Mantolama
Image
Siding Uygulaması
Image
Bina Bakım, Onarım ve Tadilat İşlemleri
Image
Alçıpan Asma Tavan & Ara Bölme Duvar Sistemleri
Image
Söve Uygulamaları
Image
Şap Beton Uygulamaları
Image
Çatı Su ve Isı Yalıtımı & Temel Su Yalıtımı
Image
Dış Cephe Uygulamaları
"Ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız ve uygulamalarınız için yerinde teklifler alabilirsiniz."
Teklif İste