Isı Yalıtımı Nedir ?

Isı Yalıtımı Nedir ?.

Hayatımızda sürekli ısı yalıtımın olması konusunda pek çok yöntemler denemekte ve ortamlarımızın ısı yalıtımlı bir şekilde olmasını isteriz. Peki, ısı yalıtımı nedir faydası nelerdir?Kış ve yaz ayları . . .

Isı Yalıtım Malzemeleri

Isı Yalıtım Malzemeleri.

Modern teknolojide çok kullanılan yalıtım işleri, birçok sektörün alt dalı haline gelince ve sanayileşmenin de hız kazanmasıyla yalıtım sektörü doğmuştur. Bu sektör üretilen ısı yalıtım malzemeleri il . . .

Isı Yalıtımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Isı Yalıtımında Dikkat Edilmes .

Kış yaklaşması ısınma sorununu da beraberinde getiriyor. Evde sıcak bir ortam hazırlamak için neler yapmalı, nasıl bir önlem uygulamalı diye düşünürüz. Peki, evimizi çetin kış şartlarına ayarlamak içi . . .

Mantolama Nedir ?

Mantolama Nedir ?.

Basit olarak anlatacak olursak, dışarıdaki ısıyı içeriye sokmadan, içerideki ısıyı korumak amacı ile yapının bir nevi manto içine alınması ve ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak i . . .

Dış Cephe Kaplama Gerekli Mi ?

Dış Cephe Kaplama Gerekli Mi ?.

Isı enerjilerinin pahalılaşmasıyla ısı yalıtımı bu günlerde daha fazla önem kazanmıştır. Isı yalıtımı ısı enerjisi için harcanılan çabadan daha kolaydır ve daha ucuzdur. Bu nedenle Isının korunması iç . . .

Ödeme Toplama Hizmeti

Ödeme Toplama Hizmeti.

Her zaman mutlu müşteri politikasını benimseyen, müşteri istek ve beklentilerini birinci öncelik olarak kabul eden GÖKÇEK Yapı; diğer her konuda olduğu gibi ödeme toplama ve tahsilat konularında da ya . . .